Naši psi

Berenika „Niki“ Chlupaté štěstí „U“

Šampionka krásy ČR, šampionka práce ČR, Univerzálně použitelný pes

Niki se narodila dne 15.5.2011 v CHS Chlupaté štěstí a já jsem dodnes vděčný chovatelce Ivě Maříkové, že mi ji svěřila, protože to byl a stále je nejlepší psí parťák, jakého si člověk může přát!

Niki je pes s kombinací skvělé povahy a neuvěřitelné pracovitosti. Nejenže získala tituly šampiona krásy ČR, šampiona práce ČR, šampiona práce ČR, a po vítězství na všestranných zkouškách je Univerzálně použitelným pes „U“, ale byla a je mi i skvělým parťákem, když intuitivně poznala, kdy je čas na práci, čas na práci skotačení nebo zrovna potřebuji chvilku odpočinku 🙂

Niki přivedla na svět štěňátka, která dle zpráv od jejich páníčků, přináší stejnou radost, jako vždy Niki přinášela mně 🙂

Niki je již v seniorském věku a užívá si zaslouženého důchodu, ale přesto se vždy velmi těší na společné procházky, ať už do města nebo do lesa.

Berenika Chlupaté štěstí

Obrázek 1 z 6

Christine Chlupaté štěstí

Čekatelka šampiona krásy ČR,
Klubový vítěz 2016, vítěz speciální výstavy, CAC, BOB, BIS, Super BIS.

Christin je krásná fenka zlatého retrívra, která má domov u mých rodičů. Protože rodiče bydlí na nedaleké vesnici, užívá si s nimi každodenních procházek do nedalekých lesů a k rybníku Kamenný.

Přestože moji rodiče s Christin raději trávili a tráví čas v lese, než na zkouškách a výstavách, tak byla velmi výstavně úspěšná. Mimo jiné vyhrála klubovou výstavu KCHLS v Humpolci 2016, kde byla vyhlášena nejlepším psem výstavy ze všech plemen, čímž získala ocenění Super BIS.

Christine Chlupaté štěstí

Obrázek 1 z 6

Eliška Od rybníka Kamenný

rtg. HD 0/O, DKK 0/O

Datum narození: 4. 5. 2017

Barva srsti: krémová

otec: JCh CZ, SK, CZ CH Maxipes Fik Chlupate stesti

Matka: JCh, CZ CH Berenika Chlupaté štěstí „U“

Protože nám byla maminka Elišky (Berenika „Niki“ Chlupaté štěstí) tím nejvěrnějším přítelem, rozhodli jsme se, že bychom si chtěli její štěňátko. To se nám splnilo a po nalezení „vhodného ženicha“ přišel na svět vrh „E“, ze kterého jsme si nechali právě Elišku.

Protože se nám zanedlouho poté, co nám do rodiny přibyla Eliška, narodila dcerka Maruška a po čase syn Juráček, nevěnovali se s Eliškou tolik sbírání časově náročných titulů z loveckých zkoušek a výstav, jako s její maminkou Niki, ale raději jsme si s Eliškou užívali vycházky s dětmi do přírody. Protože ale výstavní a pracovní předpoklady po rodičích nezapře, má splněné OVVR a z výstav, které jsme absolvovali, vždy odcházela s krásným hodnocením.

Eliška je fenkou přátelské povahy, která je našim dětem (Emmča – 13let, Maruška – 4 roky a Jurášek – 1,5 roku) tím nejvěrnějším parťákem. Ti se vztahem k ní učí lásce a chování k našim čtyřnohým přátelům. Eliška jim vždy kamarádem, občas polštářem a často partnerem na skotačení 🙂


Pokud nabízíme nová štěňátka, naleznete je na stránce www.goldeni.drahotu.cz/nabizime/nova-stenatka/ a pro vaši poptávku můžete pokračovat zde: www.goldeni.drahotu.cz/kontakt.

Translate »