Výcvik

Zlatý retriever je lovecké plemeno, a přestože si jej lidé v současné době pořizují spíše jen jako kamaráda bez loveckého využití, tak toto plemeno v sobě účel, pro který bylo šlechtěno, nezapře a i z toho důvodu je vhodné psa podrobit alespoň základnímu výcviku, aby společné soužití bylo bezproblémové a člověk se mohl vždy spolehnout na to, že pes v určité situaci neudělá něco nepředvídatelného, popř. neuposlechne povel.

Pro naše odchovy, ale i pro ostatní zájemce jsme v minulosti pravidelně vedli výcviky základní poslušnosti a ovladatelnosti a výcviky loveckých základů.

Výcviky probíhali z velké části hravou formou, v malých skupinách tak, aby na každého psa byl dostatek času a pes i vůdce si z každého výcviku odnesl něco přínosného.

Z časových důvodů se již bohužel pravidelným výcvikům věnovat nemůžeme, ale zájemcům z řad majitelů štěňátek z našich odchovů se vždy snažíme pomoci, ať radou nebo praktickým nácvikem, v případě, že se nás rozhodnou navštívit, což vždy vítáme..


Pokud nabízíme nová štěňátka, naleznete je na stránce www.goldeni.drahotu.cz/nabizime/nova-stenatka/ a pro vaši poptávku můžete pokračovat zde: www.goldeni.drahotu.cz/kontakt.

Translate »